Pirmąją sezono pergalę „Minija“ šventė Pakruojyje

LFF I lygos ketvirtajame ture pirmąją pergalę iškovojo Kretingos „Minija“, kuri svečiuose 2:0 (0:0) įveikė Pakruojo „Kruojos-2“ ekipą.

Pirmoje rungtynių pusėje žaidimą kontroliavo „Kruojos-2“ futbolininkai, o svečiams teko įnirtingai ginti savo vartus. Tačiau visos šeimininkų progos baigdavosi smūgiu greta virpsto. Kėlinio viduryje progą pasižymėti turėjo ir „Minija“, tačiau smūgio sėkmingai realizuoti nepavyko. Besibaigiant kėliniui, „Kruoja-2“ surengė dar ne vieną išpuolį prie „Minijos“ vartų, tačiau įvarčių pelnyti nepavyko, o po pirmojo kėlinio buvo lygus rezultatas – 0:0.

Antrajame kėlinyje „Minija“ turėjo progą išsiveržti į priekį, kai po 11 metrų baudinio į vartus smūgiavo Dos Santos Leonardo, tačiau smūgis buvo netikslus. Tačiau neilgai trukus svečiams pavyko pralaužti „Kruojos-2“ gynybą, o po Gedimino Strikio įvarčio kretingiškiai išsiveržė į priekį – 1:0. Antroje kėlinio dalyje komandoms sunkiai sekėsi kurti pavojingas atakas, o žaidimas daugiau vyko aikštės viduryje. Tačiau į priekį išsiveržę kretingiškiai žaidimo kontrolės nepaleido ir rungtynių pabaigoje savo persvarą padvigubino. Atakos smaigalyje atsidūrė Deivydas Gedvilas, o po jo įvarčio „Minija“ šventė pirmąją sezono pergalę rezultatu 2:0.

Rungtynių statistika

Pakruojo „Kruoja-2“ – Kretingos „Minija“ 0:0 (0:2)

Pakruojo miesto stadionas: 55 žiūrovai

Įvarčiai: 54 min. Gediminas Strikys (0:1), 90 min. Deivydas Gedvilas (0:2).

Įspėjimai: 50 min. Evaldas Lukoševičius – geltona kortelė („Kruoja-2“), 58 min. Gediminas Balašauskas – geltona kortelė („Kruoja-2“), 71 min. Sigitas Olberkis – geltona kortelė („Kruoja-2“).

Foto: FK „Minija“