L.Stonkus: rungtynės tarp „Lietavos“ ir „Nevėžio“ visada būna išskirtinės

Šeštadienį LFF I lygos aistruoliai turės galimybę išvysti vidurio Lietuvos futbolo derbį, nes Kėdainių „Nevėžis“ namuose priims Jonavos „Lietavos“ vienuolikę. Jog šios rungtynės abiems ekipoms yra išskirtinės pritarė ir pirmalyga.lt kalbintas vienas jonaviškių lyderių Laurynas Stonkus.

„Tarp mūsų ir „Nevėžio“ komandų visada būna arši kova, tai jau galima pavadinti ir derbiu. Šis varžovas mums tikrai labai gerai pažįstamas. Rungtynės tikrai yra šiek tiek išskirtinės, žaisdami su „Nevėžiu“ visada susikaupiame šimtu procentų. Su šia komanda nuo senų laikų kovodavome nuo pirmos iki paskutinės rungtynių minutės. Ruošiamės labai rimtai ir kovosime tik dėl pergalės“, – įnirtingą kovą žadėjo „Lietavos“ puolėjas.

Šiuo metu „Nevėžis“ rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės vietoje ir per tris turus nepatyrė nei vieno pralaimėjimo, o „Lietava“ su dviem pergalėmis ir vienu pralaimėjimu žengia šešta. Kovoje dėl pergalės L.Stonkus išskyrė ir pavojingiausią kėdainiškių žaidimo akcentą.

„Išskirti kėdainiškių pavojingiausius žaidėjus kol kas sunku, nes komandą papildė naujokai. „Nevėžyje“ pavojingiausi žaidėjai žaidžia dešiniajame krašte, todėl kovojant reikės tai akcentuoti“, – kalbėjo L.Stonkus.

Per tris turus „Nevėžis“ ne tik nepatyrė pralaimėjimo kartėlio, tačiau nepraleido ir nei vieno įvarčio. Kokį kozirį norint iškovoti pergalę reikės mesti „Lietavos“ futbolininkas?

„Norint iškovoti pergalę reikės labai daug noro ir aikštelėje atiduoti visą save“, – tikino jonaviečių žaidėjas.

Šiuo metu L.Stonkus „Lietavos“ komandoje yra rezultatyviausias ir spėjo pasižymėti trimis įvarčiais. Pasak futbolininko, jo žaidimo kreivė dar galėtų kilti į viršų, o pasirodymas aikštelėje ateityje turėtų būti dar sėkmingesnis.

„Negalėčiau pasakyti, kad jau pasiekiau optimalią sportinę formą, bet tikiuosi, kad greitai būsiu pasirengęs šimtu procentų. Pirmame mače sužaidžiau tikrai neblogai, bet per kitus du susitikimus mano pasirodymas buvo kiek prastesnis. Tobulėti dar tikrai yra kur“, – mintimis dalijosi L.Stonkus.

Mačas tarp „Nevėžio“ ir „Lietavos“ šeštadienį Kėdainiuose prasidės 13 val. Negalėsiančius rungtynių stebėti stadione kviečiame susitikimo tiesioginę transliaciją žiūrėti www.futbolo.tv

Foto: fklietava.lt