„Auskos“ ir FBK „Kauno“ susitikimas baigėsi be įvarčių

LFF I lygos ketvirtajame ture Alytuje vykusiose rungtynėse užfiksuotos lygiosios. Vietos „Auska“ lygiosiomis 0:0 sužaidė su Kauno FBK „Kaunu“.

Pirmajame kėlinyje žaidimo ritmą labiau kontroliavo kauniečiai bei susikūrė ne vieną palankią progą išsiveržti į priekį, tačiau sėkmingai atakų pabaigti nepavykdavo. Šeimininkai pralaužti kauniečių gynybos pirmajame kėlinyje taip pat nesugebėjo, o teisėjo švilpukas po pirmųjų keturiasdešimt penkių minučių skelbė lygų rezultatą – 0:0.

Antrajame kėlinyje progų išsiveržti į priekį turėjo tiek „Auska“, tiek ir FBK „Kauno“ futbolininkai, tačiau įvarčių nerealizavo. Kėlinio pradžioje puikią galimybę pasižymėti turėjo alytiškiai, kuomet po paskirto baudos smūgio galėjo išsiveržti į priekį, bet kauniečių žaidėjai vartus apgynė sėkmingai. Per likusį antrojo kėlinio laiką vartų sargams pavyko sėkmingai apginti savo vartus, o rungtynės taip ir baigėsi be įvarčių – 0:0.

Rungtynių statistika

Alytaus „Auska“ – Kauno FBK „Kaunas“ 0:0 (0:0)

Alytaus d.d. stadionas: 250 žiūrovų

Įspėjimai: 60 min. Darius Laugalys – geltona kortelė (FBK „Kaunas“), 65 min. Andrius Petraška – geltona kortelė (FBK „Kaunas“), Tomas  Čeliauskas – geltona kortelė (FBK „Kaunas“), 90 min. Paulius Giedraitis – geltona kortelė (FBK „Kaunas“).

Foto: fbk-kaunas.lt; fmauska.lt, Gediminas Ryženinas